رویالتی لاین سوئیس

مرکز فروش محصولات رویالتی لاین سوئیس در ایران

Contact Details :
Mobile : 0918 380 6110
Email : info@royaltyline.org
امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید
  • بانه کار
  • بانه کار
  • بانه کار
  • بانه کار
shadow

راههای تشخیص رویالتی لاین اصلی:

قابل توجه کاربران و مشتریان گرامی: از آنجا که خرید کالای اصلی همیشه دغدغه اصلی مردمان در همه جای دنیاست، لذا فروشندگانی هستند، که با استفاده از خلاء کم اطلاعی بعضی از مشتریان از کم و کیف اجناس و حقوق خریدار، سود هنگفتی به جیب می زنند. رویالتی لاین هم در ایران از این قاعده مستثنا نبوده و نیست. میخواهم با راهنماییهای خود ذهن شما هموطنان عزیزم را به حقایقی در این باره آشنا سازم: ۱- گاهی اوقات که از بالا بودن قیمت کالا به نسبت بهای همان کالا در جای دیگری سخن به میان می آید، از آنجا که خریدار، کالای مورد نظر را در اختیار ندارد که با کالای موجود مقایسه نماید، فروشنده کالای خود را اصل و مال دیگران را بدل عنوان میکند.

۲- از آنجا که عده کثیری از مردمان بالا بودن بهای کالا را دلیل اصل بودن کالا میپندارند، هرچند نه به طور قطعی، این نظر میتواند درست باشد، ولی در دنیای امروزی همین نحوه برداشت میتواند راه سوء استفاده را برای عده ای باز کند، به گونه ای که قیمت کالا را چنان به نسبت ارزش واقعی کالا بالا ببرند که برای این دسته از مشتریان کمترین شبهه ای در رابطه با اصالت واقعی کالا باقی نماند…. لذا پیشنهاد میکنم موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید و جستجوهای خود را در جهت پیدا کردن واقعیت، شروع نمایید و اظهارات و توضیحات فروشندگان و عرضه کنندگان را در اولویت قرار ندهید و بیشتر به یافته های خودتان متکی باشید و بدون سند مجبور نیستید به احدی اطمینان کنید:

۱- یکی از راههای تشخیص قیمت واقعی کالاهای رویالتی لاین، مقایسه قیمت کالاهای رویالتی لاین در وبسایتهای ایرانی، اروپایی، آسیایی و حتی قاره آمریکا است. کافی است عبارت royalty line price را در گوگل جستجو کنید.

۲- بررسی مارک، آرم و نشانهای شرکت بر روی کارتن و بسته بندی و همچنین تک تک اجزای کالاها، همانند درب و دستگیرها و بدنه و پایه و… همچنین بارکدها و هولوگرام و نیز وزن کالا، تستهای ساده توسط آهنربا، بررسی لمسی و بصری و حصول اطمینان از پاششی بودن پوشش داخل و خارج ظروف و نیز استخراج مشخصات واقعی کالا از وبسایت شرکت اصلی و مقایسه آن با کالای موجود و … همه و همه میتوانند در کمتر از نیم ساعت یک انتخاب صحیح و مطمئن را برای شما رقم بزنند.

۳- برای خرید از وبسایتها گواهی اصالت کالا (لایسنس) از شرکت تولید کننده، نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک، وابسته به وزارت صنعت و معدن و تجارت و سایر مجوزها از ضروریات است.

جهت اطمینان هم میهنان عزیز در زیر گواهی اصالت کالاهای رویالتی لاین در این وبسایت، که از دفتر اصلی شرکت رویالتی لاین در بلژیک ، با مهر و امضای مدیر عامل شرکت اخذ شده است در زیر می آید:

گواهی اصالت کالاهای این وبسایت:

screenshot_2016-12-01-12-14-02

ترجمه:

۷/۱/۲۰۱۶
گواهی میشود کلیه کالاهای مارک رویالتی لاین موجود در وبسایت royaltyline.org به مالکیت و مدیریت آقای محمد محمودی، از نمایندگی رسمی این شرکت در کشور عراق خریداری شده و اوریجینال میباشد. علت خرید کالای رویالتی لاین از نمایندگی عراق از سوی این وبسایت، عدم وجود نمایندگی رسمی و قانونی رویالتی لاین در ایران است.

این گواهی به درخواست مدیر وبسایت برای اطمینان و آگاهی مشتریان رویالتی لاین در ایران صادر شده است.

david micallashvili
Manager
مهر و امضا